Youtube
Youtube
Happy Farm Fields Puzzle
Happy Farm Fields PuzzleŁamigłówki
Okładka Happy Farm Fields Puzzle
Happy Farm Fields Puzzle to darmowa gra łamigłówki od SecGame. Zagraj online na Playgama.
Save IconZapisz postępy!
Happy Farm Fields Puzzle
Happy Farm Fields PuzzleŁamigłówki
Save IconZachowaj postępy na każdym urządzeniu — zaloguj się

Happy Farm Fields Puzzle

★★★★★★★4.1 / 116 głosów3
Dev: SecGame
Orientacja gry: Pozioma, Pionowa
Platformy: PC, Android, iOS
Data wydania: marzec 2026
Ostatnia aktualizacja: maj 2026
Obsługiwane języki: Angielski

O Happy Farm Fields Puzzle: logiczna układanka z farmą w roli głównej

Happy Farm Fields Puzzle to wciągająca łamigłówka w stylu tangramu, osadzona w sielskim, kolorowym krajobrazie wiejskim. W każdym poziomie czekają na Ciebie kolorowe kafelki podzielone na cztery sekcje – zieloną, żółtą, niebieską i pomarańczową – które musisz tak poprzesuwać, by idealnie pasowały do sąsiednich pól. To czysta frajda dla mózgu: dopasowujesz nieregularne kształty do pustych miejsc, dbając o to, by krawędzie zgadzały się kolorami. Stwórz idealnie zharmonizowane pole i zgarnij 3 gwiazdki!

Czarne kropki pełnią rolę punktów obrotu, co dodaje każdemu ruchowi nutki strategii. Masz diamenty? Użyj doładowania x5, żeby dostać podpowiedzi, albo kliknij żarówkę i obejrzyj film, jeśli utkniesz w martwym punkcie. Zwróć uwagę na detale – w lewym górnym rogu planszy czeka nawet uroczy budynek z czerwonym dachem i niebieskimi drzwiami.

Jak grać w Happy Farm Fields Puzzle: dopasuj kolory i zgarnij 3 gwiazdki

W każdym poziomie masz ograniczoną liczbę ruchów, np. 5. Twój cel? Przeciągnąć i obrócić kolorowe kafelki tak, aby pasowały do wolnych miejsc na farmie. Każdy bok kafelka musi idealnie łączyć się kolorem z sąsiednią sekcją. Ułóż wszystko bezbłędnie, stwórz harmonijną farmę i ciesz się kompletem 3 gwiazdek.

Pamiętaj o czarnych kropkach – to dzięki nim obrócisz kafelki. Robi się za trudno? Przycisk z diamentami (x5) da Ci szybkie wsparcie, a żarówka pozwoli podejrzeć rozwiązanie po obejrzeniu krótkiego wideo. Zawsze możesz też wcisnąć pauzę i wziąć głęboki oddech.

Sterowanie

Na komputerze

    • Kliknięcie: Wybór kafelka
    • Przeciągnięcie: Przesunięcie kafelka w wybrane miejsce
    • Prawy przycisk myszy lub dwukrotne kliknięcie: Obrót kafelka wokół czarnej kropki
    • Przycisk diamentów x5: Wydaj diamenty na 5 podpowiedzi
    • Żarówka: Zobacz wideo, żeby uzyskać pomoc
    • Przycisk pauzy: Zatrzymanie gry

Na telefonie

    • Dotknięcie kafelka: Wybór elementu
    • Przeciągnięcie: Umieszczenie go na odpowiednim polu
    • Obrót dwoma palcami lub podwójne stuknięcie: Idealne dopasowanie kolorów
    • Przycisk diamentów x5: Stuknij, by dostać boosta
    • Żarówka: Stuknij, by dostać darmową pomoc po obejrzeniu wideo
    • Przycisk pauzy: Stuknij, by zatrzymać grę

Inne gry, które mogą Ci się spodobać

Fani logicznych wyzwań i dopasowywania kolorów znajdą coś dla siebie w Łamigłówki na Playgama, gdzie króluje gimnastyka dla umysłu. Blockibo: Color Blocks oferuje podobne, przemyślane podejście – musisz tu przesuwać bloki, odblokowywać przejścia i korzystać z boostów, by wyczyścić planszę. Nuts Puzzle: Sort By Color to gratka dla planistów, gdzie segregujesz nakrętki na śrubach, a każdy kolejny poziom podnosi poprzeczkę. Mahjong Puzzle: Tile Match z kolei to klasyczny puzzel, w którym kluczem do sukcesu jest wypatrzenie ukrytych wzorów i myślenie o parę ruchów do przodu.

Jeśli wolisz coś w bardziej relaksującym, przytulnym klimacie, Jigpic Solitaire pozwoli Ci składać obrazki z klocków w spokojnym tempie. Koniecznie sprawdź też kategorie Dopasowywanie oraz Umysłowe, jeśli kochasz wyzwania logiczne i zabawę kolorami.

Osadź tę grę

Użyj tego linku, aby osadzić grę na swojej stronie internetowej za pomocą iframe

playgama.com/pl/export/game/happy-farm-fields-puzzle
Zaloguj się, aby Osadzać i Monetować Gry
Darmówa online na PlaygamaNa Playgama ogarniasz najświeższe i najlepsze gierki za friko. Bez ściągania, bez nachalnych reklam, bez pop-upów. Wrzuć w przeglądarkę i odpalaj fun!
Losowa Gra