Youtube
Youtube
Unlock Car: Puzzle Game
Unlock Car: Puzzle GameŁamigłówki
Okładka Unlock Car: Puzzle Game
Unlock Car: Puzzle Game to darmowa gra łamigłówki od Jimou games. Zagraj online na Playgama.
Save IconZapisz postępy!
Unlock Car: Puzzle Game
Unlock Car: Puzzle GameŁamigłówki
Save IconZachowaj postępy na każdym urządzeniu — zaloguj się

Unlock Car: Puzzle Game

★★★★★★★4.1 / 96 głosów3
Orientacja gry: Pozioma, Pionowa
Platformy: PC, Android, iOS
Data wydania: marzec 2026
Ostatnia aktualizacja: maj 2026
Obsługiwane języki: Angielski

O Unlock Car: Puzzle Game: Klasyczna łamigłówka z korkami w roli głównej

Unlock Car: Puzzle Game to klasyczna układanka typu „przesuń i ucieknij”, w której liczy się czysta logika i umiejętność wyjścia z patowej sytuacji. Cel jest banalnie prosty: trzeba tak pokierować samochodami i ciężarówkami blokującymi drogę, żeby czerwone autko mogło wreszcie wyjechać z parkingu. W jednej ze scen zobaczysz charakterystyczną szachownicę oznaczającą wyjazd z niebieskiej planszy, a w innej pomarańczowo-białe pachołki drogowe, które wyznaczają teren poza głównym obszarem gry.

Jak grać w Unlock Car: Puzzle Game: Otwórz drogę czerwonemu autu

Przesuwaj pojazdy w pionie lub poziomie, żeby utorować sobie drogę przez ten drogowy chaos. Każdy poziom to wyzwanie dla szarych komórek, wymagające planowania i sprytu. Kiedy uda Ci się dotrzeć do celu, gra pokaże minimalną liczbę ruchów, której potrzeba było do rozwiązania zagadki. Możesz porównać swój wynik z ideałem i spróbować pobić rekord wydajności. Prawdziwa zabawa zaczyna się wtedy, gdy starasz się przejść planszę za najmniejszą możliwą liczbę ruchów – zostań prawdziwym mistrzem korków!

Sterowanie

    • Przeciąganie: Przesuwaj samochody i ciężarówki po planszy.
    • Przeciąganie w pionie lub poziomie: Ślizgaj pojazdami wzdłuż ich osi, aby oczyścić trasę dla czerwonego auta.

Gry, które mogą Ci się spodobać

Jeśli wkręciłeś się w logiczne wyzwania, jakie oferuje Unlock Car: Puzzle Game, na Playgama czeka na Ciebie znacznie więcej. Łamigłówki to kopalnia hitów. W Arrow Exit Puzzle zamiast aut masz strzałki na siatce, które musisz klikać w odpowiedniej kolejności – świetny trening wyobraźni przestrzennej. Blockibo: Color Blocks wrzuca Cię w świat kolorowych bloków, gdzie odblokowujesz bramy i używasz dopalaczy, ucząc się nowych mechanik z każdym poziomem. Block Blast 2048 to nieco spokojniejsza opcja z łączeniem liczb, gdzie sam dyktujesz tempo, dążąc do jak najwyższego wyniku. Z kolei Arrows zapełnia pole zakrzywionymi strzałkami, które musisz wystrzelić w ograniczonej liczbie ruchów – dokładnie tak jak w planowaniu trasy w korku.

Jeśli masz ochotę na więcej wyzwań z motoryzacją w tle, sprawdź całą kolekcję Samochodowe albo przetestuj swój umysł z resztą gier z kategorii Umysłowe dostępnych na Playgama.

Osadź tę grę

Użyj tego linku, aby osadzić grę na swojej stronie internetowej za pomocą iframe

playgama.com/pl/export/game/unlock-car-puzzle-game
Zaloguj się, aby Osadzać i Monetować Gry
Darmówa online na PlaygamaNa Playgama ogarniasz najświeższe i najlepsze gierki za friko. Bez ściągania, bez nachalnych reklam, bez pop-upów. Wrzuć w przeglądarkę i odpalaj fun!
Losowa Gra